XLOGISTIC

XLOGISTIC
Barszczówka 37
16-106 TUROŚŃ KOŚCIELNA
TEL. +0048 85 650 45 15
FAX +0048 85 650 45 15

O Firmie

Firma X Logistic jest Polską firmą powstałą wskutek zapotrzebowania na profesjonalną i rzetelną obsługę spedycyjną w kraju i na terenie Europy.

Dostosowując dynamicznie potencjał do wymagań naszych kontrahentów w większości transport lądowy obsługujemy w oparciu o własne środki.

Bazując na szerokiej wiedzy i doświadczeniu profesjonalnej kadry pracowników, nowoczesnych narzędziach informatycznych oraz sprawdzonych podwykonawców zapewniamy usługi logistyczne najwyższych standardów. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w transporcie odpadów na obszarze całej Polski.

Dysponujemy ilością ponad 20 zestawów obsługujących transport na terenie całego kraju. Na naszą bazę transportową składają się ciągniki siodłowe marki MERCEDES, IVECO, MAN, SCANIA.

Oferujemy Państwu szeroki pakiet usług transportowych i logistycznych autami o ładowności od 1,5 t do 24 t, w tym realizujemy transport:

  • standardowych kontenerów morskich : 20Dry, 40Dry, 40 HC,

  • plandekami i naczepami

  • kontenerami hakowymi

Znając Państwa priorytety tworzymy produkt skrojony na miarę.

Firma X Logistic sp. k. jest ubezpieczona od odpowiedzialności spedytora w jednym z renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych.

Służymy swoją pomocą w wycenie kosztów transportu i odpowiemy na każde Państwa pytanie. Dołożymy wszelkich starań, aby przy poszerzaniu naszego spektrum działania zapewnić Państwu najwyższą jakość obsługi.